NT Apzvalga 2.jpg

Laurynas Bilotas

Nekilnojamojo turto brokeris

Apie mane

Esu Laurynas Bilotas, nekilnojamojo turto brokeris Vilniaus mieste. Pardavimų fanatikas, tikrąją to žodžio prasme. Nuo 2013 metų pradėjau dirbti ir aktyviai tobulinti savo žinias pardavimų srityje, nuosavame versle. Išbandęs keletą skirtingų verslo modelių, juos uždariau supratęs, kad tai ne man, tačiau tapęs nekilnojamojo turto brokeriu supratau - tai mano sritis.

Hobis

Nenoriu, jog tai atrodytų kaip skambi straipsnio eilutė, tačiau pagrindinis mano hobis ir yra pardavimai, būtent dėl to drąsiai galiu teigti jog darau tai - ką myliu.

Kai įprastai žmonės besidomintys krepšiniu, vakare stebi krepšinio varžybas ar žaidžia krepšinio aikštelėje, aš dalyvauju seminaruose, skaitau knygas apie pardavimų strategijas, kūno kalbą, psichologiją.

Kodėl nekilnojamasis turtas?

Nekilnojamasis turtas labai svarbi ir jautri tema mūsų gyvenime, todėl viskas turi būti apgalvota ir pasverta prieš imantis veiksmų. Kurį laiką stebėjęs nekilnojamojo turto rinką ir joje dirbančius brokerius supratau, jog žinios kurias turiu, gali būti puikiai pritaikytos šioje srityje ir padėti žmonėms, kurie šių žinių neturi.